خرید تیشرت جودون


هدایای تبلیغاتی یک میانبر برای ورود محصولات شما به دست مصرف کننده است.مشاغل کوچک و بزرگ همیشه در جستجوی بهترین راه های بازاریابی برای فروش کالا و محصولات خود هستند. امروزه با وجود بسیاری از تکنیک های تبلیغاتی ، استفاده از هدایای تبلیغاتی همچون یک استراتژی برتر بازاریابی است. دلیل این امر این است که از این موارد می توان برای پخش موثر و سریع ایده های خود در بازار هدف استفاده کرد. تیشرت های تبلیغاتی راهی عالی برای تجارت در بازار ایده های خود هستند. 

 • اگر می خواهید مردم برند تجاری شما را بیشتر بشناسند و دوست داشته باشند ، از یک استراتژی تبلیغاتی خلاقانه برای به دست آوردن مشتریان جدید استفاده کنید و به افراد انگیزه دهید تا  محصول و برند شما را به راحتی به دیگران معرفی کنند.
 • هر فرد به یک تیشرت جدید احتیاج دارد و مشتریان شما هر وقت آنها را بپوشند به فکر تجارتی که با شما انجام داده اند خواهند افتاد.
 • تیشرت های تبلیغاتی محبوب ترین و مشهورترین هدایای تبلیغاتی در دنیا است که بیش از دو میلیارد تی شرت یقه گرد و یقه دار هر ساله در سراسر جهان به فروش می رسد.
 • اگر شما تیشرت های تبلیغاتی خود را با کیفیت بالا سفارش داده باشید ، مشتری های شما می توانند مدت طولانی تری آنها را بپوشند.
 •  81 درصد از مصرف کنندگان بیش از یک سال محصولات تبلیغاتی را نگه می دارند و حتی خیلی از آنها اگر به این هدایای تبلیغاتی نیاز نداشته باشند به شخص دیگری می دهندرنگبندی تیشرت های جودون یقه دار

 تیشرت های تبلیغاتی مزایای بسیار گسترده ای را ارائه می دهند. مصرف کنندگان عاشق محصولات پوشیدنی هستند ،حال اگر یک تیشرت جودون یقه دار 100% پنبه به آنها بدهید که بتوانند چندین بار بپوشند، برند شما مدت زمان بیشتری در بین مردم به نمایش گذاشته می شود و این کار در دراز مدت به نفع شما خواهد بود.مطمئن باشید هیچ کس دوست ندارد در یک تیشرت ارزان قیمت به نظر برسد برای همین اگر جنس تیشرت تبلیغاتی شما خوب نباشد یا دوخت و سایز آن استاندارد نباشد مشتری هنگام پوشیدن احساس راحتی نمی کند و قطعا از این لباس استفاده نخواهد کرد.

طرح گلدوزی شما می تواند نقش مهمی در پوشیدن یا نپوشیدن این تیشرت یا پولوشرت داشته باشد

یادتان باشد:هیچ کس دوست ندارد هنگام پوشیدن یک تی شرت تبلیغاتی با یک چاپ یا گلدوزی بزرگ مانند یک بیلبورد یا پوستر تبلیغاتی باشد ، به خصوص اگر طرحی که روی تیشرت گلدوزی شده یک برند معروف لباس هم نباشد! طرح گلدوزی یا چاپ شده روی تیشرت قرار است از فاصله 2متری خودش را نشان دهد نه بیشتر.

به چند نکته درباره چاپ یا گلدوزی طرح روی تیشرت توجه کنید:

 1. ابعاد گلدوزی را خیلی بزرگ انتخاب نکنید بخصوص قسمت جلو سینه تیشرت
 2. اگر طرح جلو سینه و پشت تکراری هستند پیشنهاد می کنم فقط قسمت جلو سینه یا روی جیب تیشرت گلدوزی کنید و از گلدوزی پشت تیشرت صرف نظر کنید
 3. سعی کنید طرح خلاصه و مفید باشد و خیلی متن بخصوص شماره تلفن استفاده نکنید
 4. رنگ تیشرت را مناسب رنگ لوگوی سازمانی خود انتخاب کنید که طرح گلدوزی و تیشرت با هم همخوانی داشته باشند
 5. در موارد خاص می توانید از قسمت مچ هم برای تبلیغات استفاده کنید
 6. اگر برای تبلیغ روی تیشرت گزینه چاپ را انتخاب می کنید حتما نوع چاپ با کیفیت انتخاب کنید که با اولین شستشو از بین نرود

چه نوع تیشرتی برای تبلیغاتی خرید کنیم!؟ تیشرت 100%پنبه یا تیشرت پلی استر؟تیشرت تبلیغاتی یقه دار

پنبه پرکاربردترین پارچه طبیعی برای تولید پوشاک در سراسر جهان است،بزرگترین مزیت این نوع تیشرت قابلیت تنفس (نفوذ هوا) و عدم حساسیت برای پوست می باشد.

پلی استر به عنوان یک الیاف مصنوعی ، گزینه ای ارزانتر از پنبه است و مزایای بسیاری دارد که پارچه های پنبه ای آن را ندارند:  دارای الیاف محکم است که در عین حال انعطاف پذیر و در برابر چین و چروک و کوچک شدن بسیار مقاوم هستند. برخلاف پنبه ، پلی استر به سرعت خشک می شود و این باعث می شود درهوای سرد و ورزش هایی که باعث تعریق بدن می شود و دوست ندارید یک پارچه خیس به پوست شما بچسبد،عالی باشد.به همین دلیل این نوع تیشرت در بین ورزشکاران بسیار محبوب استدر زیر به تفکیک مزایا و معایب تیشرت های پنبه ای و پلی استر را برای شما خواهیم گفت تا شما انتخاب بهتری داشته باشید

مزایای تیشرت های نخ پنبه
معایب تیشرت های نخ پنبه
الیاف طبیعی و عاری از مواد شیمیایی
الیاف طبیعی معمولا گران هستند
قابلیت تنفس عالی (عبور هوا)
الیاف طبیعی سریعتر فرسوده می شوند
هیپوآلرژیک است و پوست را تحریک نمی کند
رطوبت را مدت زمان طولانی تر در خود نگه می دارد
عدم سوختگی در مقابل ذوب هایی مانند جوشکاری
امکان آبرفت وجود دارد(در صورت شستشوی نادرست)


مزایای تیشرت های پلی استر
معایب تیشرت های پلی استر
مقاومت بالای پارچه
چسبندگی به بدن هنگام تعریق
قابل انعطاف بدون تغییر حالت
امکان تنفس و نفوذ هوا وجود ندارد
سریع خشک می شود
حساس به دما (سوختگی در مقابل ذوب های جوشکاری و ...)
در برابر چین و چروک مقاومت بالایی دارد
احتمال رنگ دهی پارچه هنگام شستشو
آبرفت ندارد

قیمت ارزان (نسبت به پارچه 100%پنبه)

حالا با توجه به توضیحات بالا چه نوع تیشرتی انتخاب کنیم؟ تیشرت پنبه ای؟ یا تیشرت پلی استر؟

اگر صرفا مخاطبان شما مدیران شرکت ها و سازمان ها هستند و فعالیت بدنی زیادی ندارند و اصول شستشوی درست این نتیشرت جودون یقه دار آبی آسمانیوع پارچه ها را رعایت می کنند می توانید از تیشرت های 100درصد پنبه یا پنبه لاکرا استفاده کنید.توجه داشته باشید که شستشو نامناسب این نوع تیشرت باعث تغییر ظاهر لباس خواهد شد.
توضیح: تیشرت پنبه لاکرا معمولا از 95درصد الیاف طبیعی پنبه و 5 درصد پلی استر جهت مقاومت پارچه استفاده می شود.

ولی اگر مخاطبان و مشتریان شما افرادی هستند که احتمالا فعالیت بدنی بیشتری دارند و در شرایط سخت تری از تیشرت ها استفاده می کنند بهترین گزینه تیشرت پلی استر پنبه می باشد که تقریبا از مزایای هر دو نوع پارچه بهره می برند و کیفیت مناسبی هم دارند.

توضیح: تیشرت های پلی استر پنبه معمولا از 65 درصد پلی استر و 35 درصد پنبه تولیدی می شوند. البته به صورت 20 درصد پنبه و 80 درصد پلی استر هم تولید می شود که خیلی ضعیف تر و ارزان تر از نوع اول است و توصیه نمی شود.


در مجموعه فاخرگیفت طیف گسترده ای از انواع تیشرت های تبلیغاتی را می توانید مشاهده کنید و بنا به نیاز و هدف خود یکی را سفارش دهید.

 • تیشرت جودون یقه دار100% پنبه
 • تیشرت جودون یقه دار پلی استر پنبه
 • تیشرت جودون یقه دار پنبه لاکرا
 • تیشرت جودون یقه گرد
 • تیشرت جودون دورنگ یا دوتکه
 • تیشرت یقه گرد پنبه سوپر (100%پنبه)
 • تیشرت یقه هفت پنبه سوپر (100%پنبه)
 • تیشرت یقه دار پنبه سوپر (100%پنبه)
 • تیشرت یقه دار پنبه لاکرا

همه این تیشرت ها با سایز بندی و رنگ بندی به سفارش مشتری قابل تولید می باشد.تیشرت تبلیغاتی ارزان مثل تیشرت ویسکوز،اسپان و فلامنت به سفارش مشتری قابل تولید می باشد.