خرید لیوان سرامیکی تبلیغاتی با چاپ


تاثیر لیوان های سرامیکی در بازاریابی و فروش محصولات!

لیوان های تبلیغاتی را حتما در اطراف خود مشاهده کرده اید وحتما شما هم یکی از کسانی هستید که یکی از این لیوانها را به عنوان هدیه دریافت کرده اید.جالب است بدانید60 درصد از مردم به لیوان مورد علاقه خود وابستگی عاطفی دارند.ماگ های  تبلیغاتی84 درصد از تبلیغات تلویزیونی و رادیویی مؤثرتر هستند .شما به عنوان یک صاحب کسب و کار یا فروشنده حتما می دانید کاشتن اولین بذر علاقه در ذهن مشتری اینده ، بزرگترین برد در نبرد فروش و بازاریابی است و شما را یک قدم نسبت به سایر رقبای خود در بازار جلوتر می برد.لیوان های سرامیکی تبلیغاتی فاخر به شما این امکان را می دهد که به روشی دوستانه و نزدیک ، برند خود را به در قالب یک هدیه تبلیغاتی زیبا و کاربردی برای مخاطب خود به صورت ماندگار معرفی کنید. 

مقایسه قیمت ماگ سرامیگی نسبت به استفاده در طولانی مدت!

آیا سعی کرده اید از لیوان های سرامیکی تبلیغاتی برای سرعت بخشیدن در رشد تجارت خود استفاده کنید؟ لیوان ها کاربردی و مقرون بصرفه هستند و پیام شما را به صورت مداوم همانند یک تابلو جذاب تبلیغاتی در معرض دید بیننده قرار می دهد.اگر بخشی از مشتریان شما در اقسی نقاط  کشور باشند شما به راحتی و با کمترین هزینه با ارسال یک لیوان تبلیغاتی رایگان و البته دوست داشتنی برای مدتی طولانی نام تجاری خودتان را در ذهن آنها ثبت می کنید.به ثبت برند خود در ذهن مشتری ایمان داشته باشید!بعضی وقت ها از یک فنجان تبلیغاتی ساده در مجالسی دوستانه و صمیمی استفاده می شود و بعد از مدتی که این خاطره برای فرد یادآوری می شود ناخودآگاه لیوان و نام تجاری شما هم یادآوری می شود.


مهمترین و تاثیر گذارترین عامل در خرید لیوان سرامیکی چیست؟

اگر ماگ سرامیکی شما همراه با یک طراحی زیبا همراه باشد شک نکنید که هر فردی دوست دارد در بهترین موقعیت ها از این لیوان استفاده کند. هنگامی که مشتری از لیوان تبلیغاتی شما برای نوشیدن چای ، قهوه ، آب میوه و حتی آب استفاده می کند در حقیقت شما میزبان آن شخص هستید، پس با خرید یک ماگ سرامیکی زیبا خاطره خوبی از این میزبانی برای مشتری به جا بگذارید.برای مثال یک لیوان سرامیکی دسته دار همراه با قاشق خیلی می تواند مفید باشد یا یک ماگ سرامیکی که دسته و داخلش رنگی باشد بسیار زیبا خواهد بود.

هدایای تبلیغاتی حس قدردانی را در مخاطب ایجاد می کند و به عنوان یک تبلیغ مفید نه تنها برای مخاطب ایجاد مزاحمت نمی کند بلکه برای او کاربردی و خوشایند است.این روزها به دلیل تعدد ابزارهای تبلیغاتی ، برخی از مخاطبین احساس ناخوشایندی از دریافت آگهی های تبلیغاتی روزمره دارند ولی هیچ کس از گرفتن یک هدیه تبلیغاتی رایگان ناراحت نیست.

همیشه هدایای تبلیغاتی گران قیمت نمی توانند بهترین کارآیی را برای شما داشته باشند.شما باید قبل از خرید هدایای تبلیغاتی نیاز مشتریان خود را پیدا کنید و یک کالای تبلیغاتی مفید به آنها هدیه دهید.چند نکته مهم در انتخاب هدایای تبلیغاتی را حتما بخوانید.


شاید برای شما جالب باشد که شما می توانید از روی طرز نوشیدن چای یا قهوه مخاطب خود به لایه های پنهان شخصیت او پی ببرید. مثلا افرادی که هنگام نوشیدن مدام به محتویات داخل ماگ خود نگاه می کنند دارای شخصیت درون گرا می باشند و بسیار متمرکز و آگاهانه برنامه های خود را پیش می برند ، این افراد اکثرا ایده آلیست هستند و همه چیز را به بهترین شکل ممکن می خواهند.افرادی که هنگام نوشیدن به لبه ی لیوان خود نگاه می کنند و یا آن را لمس می کنند این افراد نظر دیگران برای آنها بسیار مهم است و تحت تاثیر اتفاقات بیرونی هستند و از دیگران تاثیر پذیرند.آنها اغلب برونگرا هستند و زود اعتماد می کنند.

نکاتی که برای انتخاب و خرید یک لیوان تبلیغاتی باید در نظر بگیرید:

 • نکته اول جنس لیوان است که بنا به سلیقه و نوع استفاده توسط مشتریان شما می تواند ماگ سرامیکی ، لیوان شیشه ای مات و یا یک لیوان پلاستیکی باشد.
 • نکته دوم در مورد جنس لیوان ها می باشد:لیوان های پلاستیکی حتما باید از مواد پلاستیک درجه یک و ABS استفاده شود و لیوان های سرامیکی از بهترین نوع سرامیک و لعاب که ظاهر براق و سفید لیوان بیانگر جنس آن می باشد.(ماگ سرامیکی درجه دو معمولا کدر و مات هستند)
 • نکته سوم و شاید مهمترین موردی که حتما باید به آن توجه ویژه داشته باشید ، اطمینان از کیفیت و نوع چاپ است ، چاپ لیوان باید با کیفیت و ظرافت بالا انجام شود که ضمن وضوح تصاویر، مطالب ریز هم به راحتی خوانده شود و رنگ چاپی هم نباید با شستشو از روی لیوان پاک شود. 

چه نوع چاپی روی لیوان ها انجام می شود؟

 1. نوع چاپ لیوان های پلاستیکی چاپ تامپو یا پد پرینتر می باشد.
 2. نوع چاپ لیوان های یخی و لیوان های شیشه ای  و بعضی از لیوان های سرامیکی چاپ کوره ای می باشد.
 3. نوع چاپ اکثر لیوان های سرامیکی سابلیمیشن می باشد. 

زمانی که شما لیوان تبلیغاتی مورد نظر خود را انتخاب کردید در مرحله بعد باید در نظر بگیرید چه پیامی را برای مخاطب خود می خواهید بفرستید.چاپ نشان تجاری ، آدرس وب سایت ، لینک شبکه های اجتماعی و تلفن یکی از متداول ترین مواردیست که روی لیوان ها درج می شوند.فاخر گیفت در جهت رضایت مشتری و بالا بردن اعتبار خود ، جهت چاپ ماگ های تبلیغاتی از مواد اولیه درجه یک استفاده می کند که خیال مشتری از بابت کیفیت چاپ و عدم پاک شدن چاپ هنگام شستشو راحت باشد.


شاید برای شما هم جالب باشد تا با روند چاپ سابلیمیشن روی لیوان های سرامیکی آشنا شوید.

لیوان سابلیمیشن چیست؟

لیوان های دسته دار سرامیکی در انواع مختلف تولید می شوند ، لیوان سرامیکی دسته و داخل رنگی ، لیوان سرامیکی قاشق دار، ماگ سرامیکی بلند ، ماگ سرامیکی حرارتی ، فنجان سرامیکی و مدل های مختلف دیگر ، که همه اینها در حالت عادی فقط قابلیت چاپ یووی یا چاپ کوره ای را دارند (امکان چاپ تصویر یا چاپ تمام رنگی را ندارند)

سطح بیرونی این لیوان ها توسط مایعی بی رنگ و پلیمری به نام کوتینگ (به روش پیستوله یا غرقابی) پوشش داده می شود و بعد لیوان را برای مدتی درون کوره در دمای پخت قرار می دهند تا این مایع بر روی بدنه ماگ کاملا ثابت شود ، این کار باعث می شود تا یک لایه پلیمر بسیار نازک روی سطح لیوان را بپوشاند ، تا اینجا لیوان ما برای چاپ سابلیمیشن آماده شده است.


چاپ سابلیمیشن چیست؟

در اینجا ما به کاغذ مخصوص و پرینتر جوهر افشان با جوهر سابلیمیشن نیاز داریم. بعد از آماده شدن طرح چاپی در ابعاد استاندارد توسط کامپیوتر ، کاغذ مخصوص را درون پرینتر جوهر افشان قرار داده و پرینت می گیریم.در نظر داشته باشید پرینت باید به صورت برعکس (mirror) گرفته شود که بعد از منتقل شدن روی لیوان به صورت استاندارد دیده شود.

کاغذ مخصوص چاپ سابلیمیشن تمام جوهر را روی سطح خود نگه می دارد و بعد از حرارت به صورت کامل جوهر را بر روی سطح مورد نظر انتقال می دهد. جوهر مخصوص سابلیمیشن هم در درمای بالا با مواد پلیمری ترکیب می شود

طرح چاپ شده را از روی کاغذ برش می زنیم و دور لیوان قرار می دهیم و بوسیله چسب نسوز کاغذ را بر روی ماگ ثابت می کنیم و روکش های ژله ای مخصوص را دور لیوان قفل می کنیم این روکش های ژله ای که کاغذ را با فشار بر روی بدنه نگه می دارد باعث می شوند هنگام گرم شدن لیوان طرح چاپی را با فشار از روی کاغذ به سطح لیوان منتقل کنند.

در آخر هم لیوان ها را درون دستگاه قرار می دهیم تا مرحله چاپ تمام شود.با گرم شدن محفظه داخل دستگاه لیوان ها داغ شده و پوشش پلیمری (کوتینگ) که در ابتدا توضیح دادیم به مایع تبدیل می شود و جوهر سابلیمیشن هم با این مواد پلیمری ترکیب شده و بعد از سرد شدن لیوان کاملا ثابت و براق می شود.

کلیپ زیر مراحل چاپ لیوان سابلیمیشن را به صورت تصویری به شما نشان می دهد.


قصد ما در این مقاله آموزش تخصصی چاپ سابلیمیشن نیست چون مراحل چاپ سابلیمیشن نکته های ظریف و حساسی دارد و حتما نیاز به آموزش عملی دارد، ما در اینجا مراحل چاپ لیوان سابلیمیشن را به صورت ساده و فقط برای آگاهی و آشنایی شما کاربران گرامی قرار دادیم.

ویژگی های چاپ سابلیمیشن:

 • در چاپ سابلیمیشن محدودیت طرح و رنگ ندارید و هر طرح یا تصویری که در کامپیوتر مشاهده می کنید قابل چاپ شدن بر سطح لیوان یا قطعات کوتینگ شده می باشد.
 • چاپ سابلیمیشن بسیار مقاوم است و با شستشو پاک نمی شود.
 • چاپ سابلیمیشن انعطاف پذیر است و در سطوح منحنی هم قابل چاپ می باشد.
 • این نوع چاپ بسیار کم هزینه و مقرون بصرفه است.
 • مراحل آماده سازی چاپ بسیار سریع انجام می شود و در کوتاه ترین زمان می توانید یک قطعه را چاپ کنید.
 • قابلیت چاپ اجسام به صورت تکی (و یا هر محصول با یک طرح مختلف) به دلیل عدم ساخت کلیشه

کاربر گرامی نظر شما درباره این مطلب یا سایت برای ما مهم  و سازنده است.در صورت امکان در پایین همین صفحه در قسمت دیدگاه نظر خودتان را برای ما بنویسید